Холодні фонтани можуть використовуватися як на будь-якій вуличній площадці, так і в приміщенні. Вони абсолютно безпечні, не псують інтер'єр приміщення та одяг.

Холодні фонтани справляють краще враження на присутніх гостей ніж салюти, оскільки дають можливість перебувати в безпосередній близькості до вогняного шоу і бачити все з відстані витягнутої руки.

Холодні фонтани є незамінним спецефектом на весіллі під час першого танцю молодих, для урочистого відкриття або тріумфального закінчення будь-якої святкової події.

Холодний фонтан - безпечно і ефектно!!!

Весільне конфетті в - один з найбільш вживаних спецефектів на весіллі, так як його можна використовувати практично в будь-яких приміщеннях, де піротехнічні феєрверки можуть бути неможливі. Весільне конфетті - це матеріал різної геометричної форми і кольору. Вони можуть бути зроблені з паперу або фольги. Запускають конфетті на весіллі зазвичай під час першого танцю нареченого і нареченої, виносу торта, дискотеки і в багатьох інших важливих моментах торжества. Оренда конфетті-машини на весілля - відмінне рішення для того, щоб зробити свято яскравішим.

Телефонуйте!

Важкий дим на перший танець - це приголомшливий весільний спецефект, який здатний перетворити Ваше свято на справжнє шоу. Уявіть собі, як зрадіють і дивуватися Ваші гості, побачивши справжній сценічний танцпол з димом, а Ваш перший танець буде, немов на хмарах! Також низький дим використовується на дискотеках, вечірках, тому його варто замовити на Новий рік, день народження, корпоратив. Цей дим не має запаху і може бути використаний в будь-якому приміщенні і буде гідною прикрасою будь-якого шоу, весілля, презентації або концерту Низький дим не піднімається вище рівня 0.5 м, протягом деякого часу він просто розсіюється не створюючи жодних незручностей,ми використовуємо тільки професійні генератори важкого диму які не роблять танцювальний майданчик мокрим та слизьким.Принцип роботи полягає у застосуванні сухого льоду, температура якого мінус 78,45 °С.

Світлове декорування, світлове оформлення залу, це найбільш сучасна форма декорування, дозволяє створити унікальну атмосферу, в будь - якому кольорі в основному це підсвічування стін, стель елементів інтер'єру та декору. Світлове декорування, світлове оформлення залу створює прекрасну атмосферу і сучасний дизайн весільного залу!

Нереально веселе та захоплююче Паперове Шоу...

100 кг різаного паперу, піддувається на Ваш танцпол і Ви можете веселитися неначе діти - кидаючись,

кувиркаючись та стрибаючи в морі паперу ) 100% позитиву на Вашому святі )

FB

baner1

baner2

Go to top